Paziņojiet man plkst strangemaps gmail. Prezentācijas apraksts par atsevišķām slaidiem: 1 slaids 2 slaids Slide Apraksts: 1.

Prezentācijas apraksts par atsevišķām slaidiem: 1 slaids 2 slaids Slide Apraksts: 1. Lielā Francijas revolūcijas cēloņi un priekšnoteikumi. Revolūcijas mērķi un mērķi.

kā novājēšanu sejas kā zaudēt svaru 21 dienu laikā

Revolūcijas veids 4. Galvenie posmi: I posms.

Video: PLANTS VS ZOMBIES 2 LIVE 2021, Septembris

Revolūcijas sākums. No monarhijas uz Republiku II posms. Republikas veidošanās IX. Jacobin diktatūra VI. Valdes direktorija V posms. Epiloga revolūcija. No Republikas uz impēriju 5. Vēsturiskā nozīme Un lielās Francijas revolūcijas ietekme.

Slaidu paraksti:

Nodarbību plāns: 3 slide Problemātiskais jautājums : Revolucionārie notikumi Francijā - gg. Veco pasūtījumu saglabāšana Absolutisma un Feodal-īpašuma karaļa interpretācija noveda pie stagnācijas valstī 2.

Subjektīvais faktors: apgaismotāju ideju izplatība kritizē monarhisko sistēmu un nevienlīdzību; Ienīst visus slāņus absolūtismam 5 slaids Slide Apraksts: Revolūcijas priekšnoteikumi Valsts atkritumi, kas izraisīja budžeta izsmelšanu un milzīgas valsts parādu veidošanos 2.

Tirdzniecības un rūpniecības krīze Franču preču pieplūduma rezultātā parādījās daudzi franču franču ražojumi liels skaits Bezdarbnieki 3.

Kas bija šie briesmīgie krievu cari? Slaidā Katrīna otrā

Normurizē gadu, izraisīja badu 6 slaids Slaids monarhija Apraksts: Revolūcijas mērķi: valsts karaļa patvaļas un demokratizācijas ierobežojums 2. Klases nodaļas likvidēšana un politisko tiesību buržuāzijas saņemšana 3.

Sign up Platons un Aristotelis kā valsts teorētiķi Platonam - taisnīga un pilnīga valsts ir augstākais no visa, kas pastāv uz zemes. Cilvēks dzīvo valsts dēļ, nevis otrādi; vispārējam jādominē pār individuālo. Valsts ir plānveidīga skaistuma un taisnīguma koncentrācija, bez kuras nav iespējama pacelšanās pie mūžības. Audzināšanas pamatuzdevums - uzturēt un atražot kārtu jierarhiju, stingri ievērot sabiedriskās un privātās dzīves kārtību, iezudzināt paklausību, vienāsu domāšanu, brālību, solidaritāti.

Fair nodokļu noteikšana 4. Feodālo pasūtījumu iznīcināšana ciematā 5. Radīt labvēlīgu apstākļi vietējā nozares attīstībai, tirdzniecībai un lauksaimniecība 7 slide Slide Apraksts: Vispārējo valstu sasaukšana Lai papildinātu Valsts kasi, karalis apkopo vispārējās valstis, kas nav sasauc gandrīz gadus.

Centralizētas valsts veidošanās

Jo īpaši tas tika pieņemts, jo īpaši, lai noteiktu lojālu nodokli visiem zemes īpašniekiem, izņemot klases atšķirības. Vispārējās valstis iekļāva deputātus no muižības, deputāti no garīdzniekiem, deputāti no trešās klases zemialry un pilsētas bāzes netika prezentēti. Sanāksmes un balsošana bija jāveic īpašumos, tādējādi trešā īpašuma deputātiem tika atņemtas to slaids monarhija priekšrocības.

Tā kā sanāksmju telpa par karaļa kārtību tika slēgtas, tās pārgāja uz vai tauki sadedzina ātri telpu, norādot, ka viņi nebūtu izkliedēti, līdz tiks atrisināts jautājums par Konstitūcijas radīšanu.

Jaunākās diskusijas

No ķēniņa mēģinājums izkliedēt deputātus, kas izraisīja parisiešu perturbāciju. Bastille, uzskatīts par simbolu karaļa despotism, tika iznīcināts bāzē. Publiskā kustība ir atklāta visā valstī, sākās jaudas nodošana revolucionāro spēku rokām, tika izveidota tautas milicija.

Sanāksmē apstiprināja svarīgāko dokumentu kā nākotnes konstitūcijas ievadu - "Cilvēktiesību un slaids monarhija deklarācija". Tā pasludināja tautas suverenitātes principus, vienlīdzību visu likumu, kā arī cilvēktiesības uz brīvību, drošību un izturību pret apspiešanu, vārda brīvību, preses un sirdsapziņu, neaizskaramām privātīpašuma tiesībām. Saskaņā ar cilvēkiem, karalis parakstīja šos aktus oktobrī tajā pašā gadā.

Autorizēties izmantojot pratnieks.lv kontu

Satversmes sapulce drīz pieņēma vairākus svarīgus tiesību aktus, tostarp dekrētus Augustā, kas atcēla īpašuma tiesības, feodālās tiesības, baznīcas desmito. Robespierre valstī pieauga radikālu kustību pārstāvju ietekme. Tā kļuva arvien vairāk balsu, kas pieprasa monarhijas gāzt. Karalis ar ģimeni slepeni aizbēga no Parīzes. Viņi steidzās uz ziemeļaustrumu robežu, kur viņi gaidīja trokšņu uzticīgos monarhijas. Fugives bija jāatgriežas galvaspilsētā. Cilvēki pieprasīja izvietot karali un nodot to tiesā.

novājēšanu pie manis kā noņemt papildu taukus no aknām

Bet komponenta sapulce norādīja, ka monarhs bija "nolaupīts", un viņš pats nav vainojams. Vienā no viņa profila inovācijām Tavern uzzināja. Atgriešanās no karaļa no Varennas Taču tur tika nosūtīts Nacionālais sargs Lafayette vadībā, un cilvēki tika nošauti.

Lūgumrakstu iesniedzēju shot Marsfield jūlijā 15 slaids Slide Apraksts: Konstitūcija Viņš tika pieņemts, iekarojot pirmajā posmā revolūcijas.

Konstitūcija pasludināja iestāžu atdalīšanas principu likumdošanas likumdošanas asamblejas izpildvaras karalis un ministri Tādējādi Francijā tika izveidota konstitucionāla monarhija. Tiesu tribunāli 16 slaids Slide Apraksts: No monarhijas uz Republiku, bet viņš kļuva kļūdaini.

vīriešu veselība 15 minūšu tauku degļi kādi pārtikas produkti nojauktu kuņģa taukiem

Pasākumu dalībnieki dažādos veidos novērtēja savus rezultātus. Gandrīz visi apspriestie jautājumi bija vētraina debates.

Drukāt Raidījumā arī katru vakaru ir viesis. Tie var būt politiķi pēdējo pāris nedēļu laikā raidījumā ir uzstājies kādreizējais ASV prezidents Džimijs Kārters, kā arī pašreizējais ASV viceprezidents Džo Baidensaktieri Saša Barons Koens ir piedalījies gan kā viņš pats, gan arī kā Boratsvai citādi interesantas personas. Vakar tas bija karalis.

Saskaņā ar tautu atbrīvošanas no despotisma, Francijas karaspēks ieņēma Nīderlandes dienvidu BeļģijuVācijas zemēs Reinas kreisajā krastā, Savoy un Nice.

Aizņemtajās teritorijās tika atcelts feodālie pasūtījumi, un tika izveidota jauna administrācija. Tas ir viņš Guiloten, mūsu briesmīgā giljotīna elliskās nesāpīgas izpildes mašīnas autors.

  • Teorija Svarīgi!
  • Klasicisms mākslā.
  • Īsi izklāsts par gada Francijas revolūcijas cēloņiem. Franču revolūcija
  • kl. Politika. Valsts iekārtas un pārvaldes formas. - Quizizz
  • Tauku dabisko pārtiku

Izpildītājs nav noguris, ka viņa sagriež slaids monarhija. Cietušajiem nav rēķinu. Neveiksmes pie ārējās priekšpuses, padziļinot ekonomiskās grūtības valstī, nodokļu izaugsme - tas viss satricina girondistu stāvokli. Nemiers valstī palielinājās, pogroms sākās, slepkavības, un Parīzes vasaras pieaugums g.

Bruņotie Santellotes lauza konvencijas sanāksmju telpā ar Gurondovers arestu prasībām, atbilstības maksimālās summas ievērošanu.

  • Valsts Lauksaimniecība
  • Kas bija šie briesmīgie krievu cari?
  • Kas bija šie briesmīgie krievu cari? Slaidā Katrīna otrā
  • Par mūsdienu karaļiem
  • Rokas tauku deglis

No monarhijas uz Republiku "8. Pārgājiens uz Versailles. Karaļa lidojums. Francijas konstitūcija